• English
PBC38 LIMETIME.JPG

Acu slepkava

neo10.jpg

Acu slepkava!

Dāmas un kungi, lūdzu, sagatavojiet savas saulesbrilles, jo aiz apvāršņa parādās spilgts, zināms zemu lidojošs objekts – „kvadra”!

Mūsu nākošais stāsts ir par kvadraciklu, kurš ir ieguvis sev jaunu NEON sērijas uzvalku.

Kā jau parasti iztirzājuma daļā iepazīstināsim jūs ar procesa gaitu:

Visiem zināma lieta, ja vēlaties saglabāt savu krāsojumu ilgstoši, virsbūves plastmasas daļas ir jāsagatovo rūpīgi (patiesībā tas attiecas uz visām daļām). Tāpēc pēc tam, kad vecais krāsojums notīrīts (šajā gadījumā tas jau bija atdalījies, jo iepriekšējais meistars nebija pietiekami labi sagatavojis virsmu) mēs iesakām izmantot AP01 adhereto. AP01 ir sava veida virsmas adhēzijas pastiprinātājs, citiem vārdiem sakot, lai gruntskrāsa labāk pieķeras pie virsmas!

Nākošais solis ir „Sīlers” jeb gruntskrāsa („Ko seal”). Mūsu gadījumā Neon sērijas krāsām ir nepieciešama gaiša pamatne.

„Koseal” standartā ir pieejams 3 toņos (balts, melns, sudraba metālika), bet stāsts ar to nebeidzas, jūs varat to pietonēt, tādā veidā iegūstot materiālu ekonomiju nākošajos krāsošanas posmos. Mēs šo triku gan veicām nākošajā posmā – bāzes krāsas uzklāšanā.

Tātad bilde pēc Koseal uzklāšanas.

Tālāk seko bāzes krāsa. Šeit mēs izmantojam augstāk minēto metodi. Mēs sajaucam balto bāzes krāsu 1:1 ar NEON red krāsu un iegūstam maigu „piggy” krāsas toni.

Bāzi uzklājam 3 kārtās.

Paralēli notiek darbs pie bākas un priekšējās detaļas krāsošanas, kuras rezultātā būs melnas. Šeit izmantojam melno Ko seal un pēc tam pārklājam to ar melno BC25 bāzes krāsu. Pēc visa spriežot, BC25 melnā krāsa tika izstrādāta Amerikas armijas bāzē, jo tas ir melnākais tonis no visiem melnajiem, kādi vien ir redzēti.

Atgriežamies atpakaļ pie Neon krāsas. Tātad mums ir uzlikta rozā bāze (baltās un NEON red krāsu maisījums). Ķeramies klāt pie NEON krāsas. Uzklājam 3-4 kārtās. Vairāk par 4 kārtam un jūsu Neons vairs nepildīs savus pienākumus. Kā vēlāk atzina vīrs ar krāsu pistoli, Arča, uzklāšana nav no vieglākajām, jo spilgti sarkanais tonis tā ņirb gar acīm, ka viegli ir zaudēt uzmanību un salaist visu pilnīgā p….. akā.

Beigās visas kvadracikla daļas tiek nolakotas ar UC35 laku. Runājot par UC35 laku, House of Kolor rekomendē šo laku izmantot ,it īpaši, uz motocikliem, jo tai piemīt augsta ķīmiskā noturība, salīdzinot ar parastajām lakām, 4 reizes augstāka UV staru aizsardzība un izcils spīdums.

Tagad sliktās ziņas, Mēs nerekomendējam NEON sērijas krāsas uz transportlīdzekļiem, kuri paredzēti iekdienas lietošanā. Jo kā saka, ar vienu roku dod ar ortu ņem. Lieta tāda, ka neskatoties uz laku ar augstu UV filtru, NEON krāsām ir tendence izbalēt. Jā, jūs iegūsiet agresīvu un spožu krāsojumu pat tumšās rudens dienās, jā, jūs pamanīs ikviens jau pa gabalu, bet tas prieks būs īss, tāpēc mēs rekomendējam šo krāsu izmantot autospora/motosporta braucamo krāsošanai.

Un neskatoties uz to, ka varbūt jūs finišēsiet pēdējais, Jūs noteikti pamanīs! Kā rāda pieredze, Neona krāsojums var labi kalpot 1 auto-moto sporta sezonu. Tāpēc gaidīsim jautājumus it īpaši no motoru sporta dalībniekiem.

Izmantotie materiāli:


AP 01 - 1Qt -Plastmasas grunts

KS12 (White) - 1Qt - grunts krāsa

KS11 (Black) - 1HP (250gr) - grunts krāsa

BC25 (Black) - 1HP (250gr) - Bāzes krāsa

BC26 (White) - 1Pt (0.5l) - Bāzes krāsa

NEON red - 1Qt - Pigments (bāzes krāsa)

UC 35 - 1Pt (0.5l) - Laka

RU311 - 2Qt - šķīdinātājs

KU100 - 1Pt - cietinātājs

 

Litrs NEON pigmenta - 40Ls (darba maisījums)